Zelený program malackej hádzanej.

30.08.2021

Už na september malackí hádzanári pripravujú v poradí druhú ekoudalosť tohto roka. Po úspešnej prvej akcii zberu odpadu by sme chceli nadviazať na naše činy a nenechať za sebou len pekné fotky. Preto si na 15. 9. 2021 určite nič iné neplánujte.

Pre zúčastnených zberačov je pripravené občerstvenie a kurz prvej pomoci so školiteľom, ktorý je lekárom (kardiochirurgom) v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb. Účastníkom zeleného programu pripravil náš klub za podpory sponzora aj malé poďakovanie - možnosť zakúpenia/objednania značkového športového oblečenia (teplákovej súpravy/kompletu) s klubovou tematikou, a to až so zľavou 80%! Aj toto je jeden z viacerých dôvodov, prečo sa tejto akcie budete chcieť zúčastniť a zároveň pomôcť nášmu životnému prostrediu. Poobedný program sa bude konať na hádzanárskom ihrisku v zámockom parku, kam sa presunieme po vyzbieraní odpadu v určenej lokalite. Voľná zábava bude sprevádzaná hudbou a príjemným posedením. Preto veríme, že sa nás opätovne zúčastní úctyhodný počet, aby sme mohli ísť príkladom aj iným športovým komunitám. Zraz bude 15. 9. 2021 o 9:30 na hádzanárskom ihrisku..

Našou snahou bude do konca roka urobiť ešte jedno podujatie, počas ktorého by sme chceli zrealizovať výsadbu stromčekov, ktoré nášmu oddielu poskytne opäť náš sponzor. Informácie o udalosti Vám včas poskytneme..

​​​​​​ Srdcom pre klub a prírodu!

​​​​​​​ Strojár Malacky