Týždeň s hádzanou 6.2 - 12.2

13.02.2023

Druhý februárový týždeň nám priniesol predovšetkým zaujímavé zápasy dorastu, ale svoje ligové povinnosti si splnili aj naše žiačky. Sološnica zas hostila Záhorácku mini-hádz. ligu kde sme mali hojnú a úspešnú účasť.

Výsledky zápasov BKZH :

Mladšie žiačky :
Mal / Roh - Stupava "B" 51 : 11
Staršie žiačky :
Mal / Roh "B" - Stupava "B" 39 : 20
Mal / Roh "B" - ŠKP Bratislava "A" 38 : 12

Dorastenky na domácej palubovke v nedeľu privítali AS Trenčín a za podpory plného publika športovej haly Malina odohrali dva vynikajúce zápasy. 

Mladšie dorastenky v odvetnom zápase prekvapili rýchlou a nápaditou hrou nie len svoje súperky, ale aj domáce publikum a v napínavom zápase, ktorý sa prelínal z gólu na gól tak vznikla remíza. (28:28). Na palubovke hostí naše mladšie dorastenky v úvode sezóny prehrali vysoko 35 : 23 a tak remíza je veľkým ziskom do ligovej tabuľky.

Staršie dorastenky zas naopak čakala úloha favoritiek, ktorá vôbec nebola ľahká a hosťujúce hráčky neprišli do Malaciek predať kožu lacno. Celý zápas sa hral vo vysokom a tvrdom tempe, keď sme v zápase videli až dve priamé červené karty na strane hostí. Napriek tomu si naše dievčatá držali vedenie počas celého zápasu a súperky z Trenčína nepustili k žiadnemu prekvapeniu. Stav zápasu bol (34:30).

Naše výsledky na turnaji mini-hádz. v Sološnici : 

Ročníky 2012-2013

  1. ŠKH Rohožník
  2. Strojár Malacky žltý tím
  3. Strojár Malacky oranžový tím
  4. ZŠ Záhorácka
  5. SC RUDAR

Ročníky 2014-15

  1. Strojár Malacky oranžový
  2. ŠKH Rohožník
  3. Strojár Malacky žltý tím
  4. ZŠ Záhorácka
  5. Strojár Malacky mix