Turnaj Generácií 2024: Sviatok hádzanej a zábavy pre všetky generácie

01.06.2024

Láska k hádzanej, dobrá zábava a kvalitné zápasy – takto by sa dal stručne opísať Turnaj Generácií, ktorý sa tento rok koná už po 26. krát. Táto dlhotrvajúca tradícia spája hádzanárov všetkých vekových kategórií, ktorí sa stretnú v jedinečný deň roka na priateľských zápasoch plných zábavy a napätia.

Turnaj Generácií v Malackách je skutočným sviatkom hádzanej. Stretávajú sa tu tímy zo Strojára Malacky, ŠHK Rohožník a Záhorákov Stupava/Malacky, aby si zmerali sily v medzigeneračných zápasoch. Tento športový deň nie je len o hádzanej – ponúka aj bohatý sprievodný program, ktorý zahŕňa hudbu, bufet a aktivity pre najmenších. Nafukovacie atrakcie, celodenný program a chutné občerstvenie sú pripravené pre všetkých návštevníkov.

Minulý ročník sa tešil z účasti až desiatich tímov, čo zaručilo kvalitný program počas celého dňa. Organizátori veria, že ani tento rok nebude zaostávať a všetci návštevníci si prídu na svoje, či už sú to fanúšikovia hádzanej, alebo len náhodní okoloidúci, ktorí tento šport nepoznajú. Počas turnaja budú mať návštevníci možnosť ochutnať guláš, cigánske pečienky a palacinky, čo len umocní celkovú atmosféru podujatia.

Program tohto dňa však nekončí zápasmi. Po skončení športovej časti je pripravená oldies párty so živou hudbou, ktorá začne po turnaji a bude pokračovať až do neskorých večerných hodín. Táto afterparty je skvelou príležitosťou na uvoľnenie a zábavu po celodennom športovaní.

Turnaj Generácií je dôkazom toho, že hádzaná môže byť zábavná pre všetky generácie a môže spájať ľudí bez ohľadu na vek či skúsenosti so športom. Priateľský a rodinný kolektív hádzanárov Strojára Malacky, ŠHK Rohožník a Záhorákov Stupava/Malacky srdečne víta každého návštevníka a dúfame, že sa nám podarí spríjemniť deň všetkým, ktorí zavítajú 29. júna na hádzanárske ihrisko v Zámockom parku.

Veľké poďakovanie patrí Mestu Malacky za podporu tejto úžasnej tradície a umožnenie zorganizovania turnaja. Veríme, že každý, kto sa zúčastní, si túto akciu zamiluje a odnesie si len tie najkrajšie spomienky.

Príďte si užiť júnovú sobotu s nami pri hádzanej a zažite nezabudnuteľný deň plný športu, zábavy a skvelej atmosféry. Tešíme sa na vás!