Turnaj Generácií 2022

22.06.2022

24. ročník Turnaju Generácií je za nami a my tu pre vás máme krátke zhrnutie informácií. Turnaju sa zúčastnilo 10 tímov, všetkých vekových kategórií a v exhibičných zápasoch za slnečného počasia si zahrali aj Ml/St. Žiaci a Žiačky. V paralelnom priebehu turnaja hrali na vedľajšom ihrisku aj naši najmenší mini-hádzanári, ktorí mali taktiež nemalé publikum. V priebehu dňa sme vyhodnotili a ocenili naše úspechy v žiackych kategóriách a odovzdali aj ceny od BKZH. Nezabudli sme ani na našich jubilantov, ktorým odovzdal darčeky primátor mesta Malacky, Juraj Říha. Vo finále turnaja si proti sebe zmerali sily dva mužské celky a víťazom sa napokon stali "Boží hráči"! 

Na turnaji sme si už tradične taktiež mohli pochutnať na dobrom guláši, "cigánskych pečienkach", palacinkách a novinkou bola Paella (tradičné španielske rizoto). Netreba asi zdôrazňovať, že účastníci boli počas dňa hladní a vypredali sme všetko naše jedlo, čo si nesmierne vážime a ďakujeme všetkým za úžasnú podporu hádzanej v Malackách. Samozrejme, že keď sa jedlo sa aj pilo a či už alko alebo nealko, nebolo ničoho nazvyš. 

Zábava po turnaji pokračovala vo forme voľného programu do neskorých večerných hodín. Živú hudbu nám hrala kapela Daniel Band a bolo tak o zábavu postarané. Ďakujeme, každému kto turnaj podporil akoukoľvek formou, či už zdieľaním na Facebooku či Instagrame, alebo priamo účasťou na turnaji. Špeciálne ĎAKUJEME, patrí sponzorom a dobrovoľníkom bez ktorých by to nebolo možné.

Fotogaléria Malacky.sk