Turnaj Generácií 2021

29.06.2021

Turnaj Generácií, ktorý niesol poradové číslo 23. je oficiálne za nami. Turnaja sa zúčastnilo 9 tímov všetkých vekových kategórií. Víťazmi turnaja sa stali "Tučkovci", v napínavom a kvalitnom finále porazili mix malackých a stupavských mužov s názvom "Chřestíši jsou v krôví". V tíme Tučkovcov si zahral aj slovenský reprezentant Anur Burnazovič.

Turnaj sa tešil vysokej návštevnosti a tento fakt sa odrazil aj na predanom občerstvení v bufete. Len veľmi ťažko sa dá povedať koľko sudov kofoly a piva sa vyčapovalo, ale čo Vám vieme povedať je, že sa predalo 600 kusov pečienok, 90 porcií gulášu, 30 klobás a nehovoriac o palacinkách, na ktoré sa minulo 20 litrov mlieka. Ďakujeme, že ste sa snažili aj týmto smerom podporiť malackú hádzanú a sme radi, že Vám chutilo.

Kapela Setback nás zabávala do neskorých večerných hodín a atmosféra bola úžasná aj vďaka Vám. Ďakujeme všetkým zúčastneným, organizátorom, dobrovoľníkom a v neposlednom rade sponzorom, ani bez jednej z týchto skupín, by táto udalosť nebola možná. Veríme, že sa spolu opäť vidíme o rok na 24. ročníku Turnaja Generácií.