Malačania na zápasoch ME!

20.01.2022

ME Európy sú v plnom prúde a na zápasoch nechýbajú ani Malačania. Ako sme aj počas majstrovstiev informovali vašimi fotografiami, Malačania na zápasoch nechýbali a dúfame, že ani chýbať nebudú, keďže ME pokračujú. Aj napriek faktu, že Slovensko bohužiaľ vypadlo a nepodarilo sa mu dostať sa do Bratislavy, čo by teda potešilo hlavne nás na západnom Slovensku, tak o kvalitné zápasy určite núdza nebude v aréne Ondreja Nepelu.

Na zápase Poľsko - Nemecko sa ocitla aj naša výprava, ktorá dostala lístky od SZH, za organizovanie turnaja v minihádzanej. Jednalo sa o 34 člennú výpravu pozostávajúcu zo štyroch trénerov a tridsiatich hádzanárov do 12 rokov. Deti tak mali možnosť si pozrieť najkvalitnejších európskych hráčov naživo a okúsiť tak aspoň z tribún ako chutí vrcholová hádzaná.

Na zápasoch základných skupín sme mohli vidieť Malačanov skoro na každom zápase a nás veľmi teší, že hádzanárska základňa v Malackách je takto veľká. Pripájame aj galériu fotiek, ktorú sa nám doposiaľ podarilo vyzbierať zo všetkých odohraných zápasov. Dúfame však, že tieto fotky nebudú posledné a že nám budete do správ naďalej posielať pozdravy zo zápasov ME!