Kalendár hádzanárskych podujatí 

26.04.2021

1.5.2021 - Čistenie lesa pri príležitosti dňa zeme : (LINK NA UDALOSŤ)

Pri príležitosti medzinárodného dňa zeme, ktorý bol 22. apríla sa hádzanárskych oddiel rozhodol, že sa odvďačí prírode za to, že ich prijala počas tejto nepeknej pandemickej situácie, keď nemali kam ísť. Hádzanári chodili do lesov behávať, bicyklovať sa, ale aj na prechádzky a preto vznikol aj tento nápad, vyčistiť lesík pri ulici Boženy Nemcovej. Udalosť je verejná a môže sa pridať ktokoľvek, kto chce spojiť prechádzku v lese s niečím prospešným. Stretnutie je pri hádzanárskej klubovni v sobotu o 9:30 a plánované ukončenie zberu je na 12:00. V prípade nepriaznivého počasia sa udalosť ruší. 

26.6 - Turnaj Generácii :

Ako každoročne sme radi, že môžeme opäť oznámiť ďalší ročník turnaja generácii. Väčšina z Vás ho už veľmi dobre pozná, ale ak nie tak tu je krátke zhrnutie.

Turnaj Generácii je hádzanársky turnaj kde sa prídu každoročne všetky kategórie zabaviť hádzanou od najmenších až po tých najväčších. Dobrá živá hudba a jedlo je už na turnaji generácii samozrejmosťou takže si na svoje príde aj človek, ktorý nie je až takým veľkým fanúšikom hádzanej aj keď veríme, že na tomto turnaji jej príde na chuť každý.

Pre tento ročník pripravujeme aj malý video-trailer takže sa máte určite na čo tešiť.

Všetky tieto dátumy si určite nezabudnite zaznačiť do kalendára aby ste ich nezmeškali.

Veríme, že sa všetci spolu vidíme na všetkých pripravovaných udalostiach a dúfame, že situácia s pandémiou sa bude už len zlepšovať!

8.5.2021 - Cyklo-maratón : (LINK NA UDALOSŤ) 

Po vydarenom nultom ročníku tejto udalosti otvárame opäť dvere všetkým nadšencom cyklistiky. Ak zvládneš 43 km trasy, na hádzanárskom ihrisku ťa bude čakať guláš, občerstvenie a hudba. Udalosť je vhodná pre úplne každého a dúfame, že uvidíme čo najviac ľudí, zraz je o 10:00 na hádzanárskom ihrisku a predpokladaný príchod je okolo 14:00. Pre menších je pripravená skrátená trasa v dĺžke okolo 15km. Samozrejme priebeh udalosti sa bude odvíjať od nariadení a situácie aká bude v ten moment aktuálna.