Hádzanársky "Turnaj na Slovnafte" 35. ročník: Malackí starí páni sa stávajú víťazmi!

24.10.2023

Hádzanári a hádzanárky z celého Slovenska sa prednedávnom zišli na tradičnom hádzanárskom podujatí, ktoré už má svoju dlhú históriu - "Turnaj na Slovnafte". Tentokrát sa konal 35. ročník tohto súťažného hádzanárskeho turnaja, ktorý je špeciálnym podujatím pre starých pánov a staré dámy v tomto športe - pre hádzanárskych veteránov.

Na turnaj prišlo šesť mužských a osem ženských družstiev, ktoré sa na ihrisku stretli v boji o cenné trofeje a vytvorenie nezabudnuteľných hádzanárskych okamihov.

V mužskej kategórii sa tím Malaciek ukázal v najlepšom svetle a na konci turnaja získal zaslúžené prvé miesto. Malacky uspeli vo viacerých stretnutiach s výrazným náskokom a konečné poradie bolo nasledovné:

  1. Malacky
  2. Vajnory
  3. Masters Slovakia
  4. Pezinok
  5. Hlohovec
  6. Lehota pod Vtáčnikom

V zápasoch, ktoré Malacky absolvovali počas turnaja, ukázali svoju dominanciu. Ich výsledky boli 14:5, 11:4, 13:7, 9:6 a 10:5, čím si zabezpečili prvú priečku v konečnom hodnotení.

Zaujímavým momentom turnaja bol aj výkon Tomáša Baláža, ktorý sa stal najlepším strelcom tohto ročníka. Jeho schopnosť presne a efektívne zakončovať boli kľúčovými pre úspech tímu.

Hráči a hráčky sa v turnaji stretli s vášňou a entuziazmom, ktoré je pre hádzanárov typické, a vytvorili tak atmosféru plnú športovej rivality a priateľstva. Pre veteránov v hádzanej je tento turnaj príležitosťou na to, aby si pripomenuli staré časy a stretli sa so starými priateľmi v duchu zdravej súťaže.

Po tomto úspešnom a pamätnom 35. ročníku "Turnaja na Slovnafte" sa hádzanári tešia na ďalšie stretnutia. Gratulujeme k víťazstvu!