BYTKOMFORT CUP - Mladší a Starší žiaci

14.09.2022

BYTKOMFORT CUP mladšich a starších žiakov v Nových Zámkoch 10.9.2022
Turnaj bol výbornou previerkou pre naše družstvá zahrali si proti tímom z Bratislavy, Malaciek, Szigetszentmiklósu a Novým Zámkom.

Vyjadrenie trénera Tomáša Stachoviča :

" Turnaj v Nových zámkoch bol výbornou previerkou pred štartujúcou sezónou. Turnaj sa nehral na celkove poradie a tak sme k tomu pristupovali ako k trom samostatným prípravným zápasom. Veľkou výzvou bola možnosť zahrať si proti minuloročnému vicemajstrovi SR v kategórii starších žiakov domácemu družstvu, ktorý sme síce prehrali, ale do 5tej minúty druhého polčasu sme boli favoritovi vyrovnaným súperom. Veľká vďaka patri Novozámčanom za výbornú organizáciu turnaja, Výsledky : Výhra proti Szigetszent a Bratislave a prehra proti N. Zámkom. "

Vyjadrenie trénera Paľa Stachoviča : 

" Posledný prípravný turnaj pred začiatkom sezóny. Pre nás veľmi zaujímavá konfrontácia s kvalitnými družstvami aj mimo nášho kraju. Myslím že to splnilo účel vieme ako sme pripravený na sezónu a zároveň vieme na čom treba v budúcnosti pracovať

Veľmi oceňujem príjemnú atmosféru celého turnaja a veľmi priateľské a fér prostredie. Ďakujem Novozámčanom za organizáciu tohto turnaja. Výsledky : Výhra proti Szigetszent a Bratislave a prehra proti N. Zámkom. "