Starší žiaci na turnaji mladšieho dorastu v Olomouci – Jakub Galovič najlepší hráč turnaja.


Starší žiaci doplnený o ml. dorastencov brankára Davida Michálka a hráča Josefa Stejskala a pre nízky počet hráčov aj mladšieho žiaka Filipa Rummela sa zúčastnili turnaja v Olomouci. Organizátorom bol klub Horka nad Moravou. V celkovom poradí sme skončili síce na poslednom mieste, ale mali sme rovnaký počet bodov ako tretie družstvo v poradí. Až vzájomné skóre medzi troma družstvami rozhodlo o poradí na 3.,4. a piatom mieste. Samozrejme vekový rozdiel bol vidieť, ale zaostávali sme hlavne v taktickej vyspelosti. V týždni sme veľa pre choroby a lyžiarsky výcvik nenatrénovali a na niektorých hráčoch to bolo vidieť. Všetky zápasy sme ale podali kvalitné výkony a trápilo nás hlavne úspešné zakončenie. Posledný zápas keď teoreticky víťazstvo by nám prinieslo druhé miesto sme už hlavne fyzicky nevládali.


Náš hráč, vekom starší žiak, Jakub Galovič bol vyhlásený opať najlepším hráčom celého turnaja. Počas turnaja sme si vyskúšali obranu 6:0, nové veci v útoku a viacerých hráčov na rôznych postoch v obrane aj v útoku. S priebehom turnaja môžeme vysloviť spokojnosť.


Turnaja sa zúčastnili ( v zátvorke počet gólov ): Jakub Galovič (15), Enrique Spišiak (12), Dávid Halámek (11), Kristián Rummel (9), Filip Rummel (4), Juraj Havlík (4), Josef Stejskal (4), Radoslav Masár a brankár David Michálek.
Výsledky:


TJ Strojár Malacky - TJ Sokol Horka nad Moravou 18:16


TJ Strojár Malacky - TJ Sokol Velké Meziříčí 11:19


TJ Strojár Malacky - TJ Slavia Uherské Hradište 16:24


TJ Strojár Malacky - KH ISMM Kopřivnice 14:19
Poradie:


1. TJ Slavia Uherské Hradište 8b.


2. KH ISMM Kopřivnice 6b.


3. TJ Sokol Velké Meziříčí 2b.


4. TJ Sokol Horka nad Moravou 2b.


5. TJ Strojár Malacky 2b.Publikoval Ján Janoštiak.